Wydanie nr 205/2021, Sobota 24.07.2021
imieniny: pokaż (7 imion)Olga, Antoni, Kinga, Wojciecha, Kunegunda, Krystyna, Zyglinda
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Gmina Malbork. Powstał Punkt Konsultacyjno-Informacyjny Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”.

Wójt Gminy Malbork, Marcin Kwiatkowski informuje, że w Urzędzie Gminy funkcjonuje Punkt Konsultacyjno-Informacyjny Programu Priorytetowego pn. „Czyste Powietrze”, realizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku wspólnie z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 

Uruchomiony Punkt ma na celu ułatwienie mieszkańcom gminy Malbork aplikowanie o dofinansowanie w ramach Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”. Utworzenie punktu jest realizacją zawartego porozumienia pomiędzy Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku a Gminą Malbork.

Punkt czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 8 - 10.

 

 

Pracownik punktu udzieli m.in. porady merytorycznej i technicznej dotyczącej założenia konta w portalu beneficjenta programu oraz poinformuje i udzieli pomocy w zakresie przygotowania i złożenia wniosku o dofinansowanie oraz płatność.

- „Mamy nadzieję, że funkcjonowanie Punktu zachęci mieszkańców do skorzystania z dofinansowania m.in. do wymiany kotłów, przeprowadzenia prac termomodernizacyjnych, a w efekcie do poprawy jakości powietrza na terenie gminy Malbork. Zachęcamy mieszkańców gminy do korzystania z Punktu Konsultacyjno-Informacyjnego” - informuje Małgorzata Kozikowska z UG Malbork.

 

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 500 774 367.

 

 

 

Informacja prasowa Urzędu Gminy Malbork

UG Malbork
Przejdź do komentarzy

Załączone pliki do pobrania (1)

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Gmina Malbork


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.