Wydanie nr 217/2021, Czwartek 5.08.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Nonna, Cyriak, Abel, Maria, Memiusz, Oswalda, Oswald, Karolina
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Dwór Gdański. Zmiana lokalizacji Referatu Majątku Komunalnego.

Nowy Dwór Gdański. Zmiana lokalizacji Referatu Majątku Komunalnego. fot. Gmina Nowy Dwór Gdański
Urząd Miejski w Nowym Dworze Gdańskim informuje, że Referat Majątku Komunalnego znajduje się w nowej lokalizacji - lokal gminny przy ul. Wejhera 5 w Nowym Dworze Gdańskim. Nieruchomość jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

W Referacie Majątku Komunalnego można zrealizować sprawy związane z wynajmowaniem lokali komunalnych, czynszami, sprzedażą lokali mieszkaniowych, zawarciem umowy najmu, dzierżawy/sprzedażą nieruchomości gminnych, nabyciem nieruchomości gminnych w drodze przetargowej i bezprzetargowej, przydziałem lokali mieszkaniowych, nadaniem numeru porządkowego nieruchomości lub budynku, scalaniem i podziałem nieruchomości, nadaniem lub zmianą nazwy ulicy/placu, sprzedażą gruntów, przekształceniem prawa użytkowania wieczystego, zwrotem podatku akcyzowego, odszkodowaniami dla rolników, uzyskaniem zgody do dysponowania terenem gminnym na cele budowlane, oraz innymi kwestiami związanymi z majątkiem gminy.

 

 

 

 

Kontakt z pracownikami jest możliwy w poniedziałki, wtorki i czwartki w godz. od 7.30 do 15.30, środy w godz. od 7.30 do 16.30 oraz piątki w godz. od 7.30 do 14.30. Sprawy można realizować poprzez wizytę w referacie, telefonicznie lub mailowo.

 

 

 

 

Informacja i zdjęcia: FB Gmina Nowy Dwór Gdański

Gmina Nowy Dwór Gdański
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.