Wydanie nr 133/2021, Czwartek 13.05.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Robert, Gerard, Serwacy, Aaron, Magdalena, Andrzej, Natalis, Gloria, Ciechosław, Gerarda, Dobiesława, Agnieszka
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Dwór Gdański. Nowi funkcjonariusze w szeregach policji.

  • Wydanie nr 133/2021
  • 1 maja 2021, 11:49
  • KPP Nowy Dwór Gdański
  • Na sygnale
Nowy Dwór Gdański. Nowi funkcjonariusze w szeregach policji. fot. KPP Nowy Dwór Gdański
Kolejni nowo przyjęci funkcjonariusze zasilili szeregi nowodworskiej policji. „Strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli nawet z narażeniem życia”- to fragment roty ślubowania, którą wypowiadali nowo przyjęci funkcjonariusze.

 

Już od samego początku 2021 r. szeregi nowodworskiej policji zasiliło 9 nowych funkcjonariuszy, w tym 4 kobiety. Policjanci dalszą służbę będą pełnić po zakończeniu szkolenia podstawowego, dbając o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu nowodworskiego. Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji, pomagać innym i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać policjantem.

 

 

 

 

Kandydaci ubiegający się o przyjęcie do służby w policji muszą przejść przez kilka etapów postępowania kwalifikacyjnego, które obejmuje m.in. testy z wiedzy, sprawności fizycznej, test psychologiczny, wywiad oraz komisję lekarską. Młodzi adepci w szkole policyjnej zdobywać będą wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu przepisów prawa i taktyki policyjnej. Będą także doskonalić swoje umiejętności strzeleckie.

 

 

 

 

Komendant Główny Policji określił następujące terminy przyjęć do Policji w 2021 r. - 13 lipca, 15 września, 3 listopada oraz 30 grudnia br. Nie zwlekaj! Złóż dokumenty do służby już dziś i zostań jednym z pomorskich policjantów. Niezbędne informacje i dokumenty, które musisz złożyć znajdziesz na stronie internetowej https://dobor.pomorska.gov.pl/

 

 

 

 

Informację i zdjęcie przekazała: mł. asp. Joanna Słowik, oficer prasowy KPP Nowy Dwór Gdański

 

KPP Nowy Dwór Gdański
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.