Wydanie nr 101/2021, Niedziela 11.04.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Filip, Herman, Leon, Jaromir, Gemma, Leona, Hildebrand, Hildebranda, Adolf
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Zmiany w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim. Komendant insp. Tomasz Pawlak przeszedł na emeryturę.

  • Wydanie nr 101/2021
  • 27 lutego 2021, 10:13
  • Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
  • Wiadomości
W jednostce odbyła się uroczysta odprawa, podczas której Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku nadinsp. Andrzej Łapiński dziękował za okres owocnej służby i współpracy. Burmistrz Jacek Michalski i Starosta Jacek Gross podziękowali Komendantowi Pawlakowi za zaangażowanie oraz determinację, które wkładał w podnoszenie poziomu bezpieczeństwa wśród mieszkańców.

 W jednostce odbyła się uroczysta odprawa, podczas której Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku nadinsp. Andrzej Łapiński dziękował za okres owocnej służby i współpracy.

Burmistrz Jacek Michalski i Starosta Jacek Gross podziękowali Komendantowi Pawlakowi za zaangażowanie oraz determinację, które wkładał w podnoszenie poziomu bezpieczeństwa wśród mieszkańców.

Insp. Tomasz Pawlak służbę w Policji rozpoczął 30 lat temu od Wydziału Ruchu Drogowego w Malborku. W 2001 roku ukończył studia oficerskie w Wyższej Szkole Policyjnej w Szczytnie oraz został mianowany na stopień podkomisarza Policji. Od 2006 do 2010 był Naczelnikiem Sekcji a następnie Wydziału Prewencji w KPP Malbork. Od 2010 do 2013 był I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie. Od 2013 roku pełnił służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim. Najpierw jako I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji, a od 2016 roku pełnił służbę na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Gdańskim. W trakcie 30 letniej służby został również uhonorowany Brązowym a później Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę oraz Brązową Odznaką Zasłużonego Policjanta.

Podczas uroczystości odbyło się również wprowadzenie na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Gdańskim, mł. insp. Piotra Wiśniewskiego, dotychczasowego I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Starogardzie Gdańskim. Mł. insp. Piotr Wiśniewski podziękował za wyróżnienie i okazane mu zaufanie.

Życzymy nowemu Komendantowi powodzenia w realizacji powierzonej misji.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.