Wydanie nr 214/2021, Poniedziałek 2.08.2021
imieniny: pokaż (6 imion)Gustaw, Karina, Maria, Stefan, Świętosław, Teodota
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mieszkanka Malborka w telewizyjnym show Ninja Warrior.

  • Wydanie nr 214/2021
  • 13 sierpnia 2020, 10:33
  • Maciej Szalbierz, 7 PBOT
  • Wiadomości
  • 5 komentarzy
Mieszkanka Malborka w telewizyjnym show Ninja Warrior. fot. Maciej Szalbierz, 7 PBOT
Natalia Kowalska, żołnierz 71 BLP w Malborku wzięła udział w telewizyjnym show Ninja Warrior.

Ninja Warrior to popularny reality show, który polega na pokonaniu specjalnie przygotowanego toru przeszkód w jak najkrótszym czasie. W najbliższym sezonie jedną z uczestniczek programu będzie Natalia Kowalska, która na co dzień służy w 71. Batalionie Lekkiej Piechoty w Malborku w stopniu szeregowego. Natalia jest osobą, która lubi aktywnie spędzać czas wolny i nie boi się podejmować najcięższych wyzwań.

 

 

 

 

- „Sport zawsze w sposób bardzo surowy weryfikuje nasze umiejętności. Tu nie ma drogi na skróty albo trenujemy cierpliwie wchodząc na coraz wyższy poziom naszej sprawności fizycznej albo na linii mety zderzamy się z rzeczywistością nie do przeskoczenia. Podnoszenie swoich umiejętności to nieustanne wychodzenie ze swojej strefy komfortu. Uważam, że dla żołnierza powinno to być częścią życia codziennego. W końcu przygotowujemy się do działań w niecodziennych warunkach.

Kolejnym wyzwaniem, którego się podjęła był właśnie start w Ninja Warrior.

- „Od dwóch lat trenuję biegi przeszkodowe, które wymagają wszechstronnej sprawności fizycznej. Oglądając ubiegły sezon tego programu nie miałam wątpliwości, że to byłaby niezwykła przygoda, weryfikująca nie tylko moje umiejętności, ale również radzenie sobie w sytuacji stresowej pod presją – tak Natalia tłumaczy swoją motywację do udziału programie.

 

 

 

 

Po zakończonym nagraniu Natalia uczciwie przyznaje, że zmierzenie się z torem przeszkód było potężnym wyzwaniem, którego nie jest wstanie pokazać telewizja. Każda chwila zwątpienia na przeszkodzie sprawiała, że wielu uczestników pomimo dobrego fizycznego przygotowania, nie kończyła toru. A on nie jest taki sam dla wszystkich. Podkreśla, że sam start był niezwykłą przygodą. Teraz oczywiście z tego miejsca wiem, że stać mnie na więcej. Tor nie jest taki sam dla wszystkich. Każdy uczestnik dysponuje bowiem innymi warunkami fizycznymi. Nie ma podziału na kobiety i mężczyzn. Rywalizacja toczy się na tych samych przeszkodach. Poprzeczka była więc zawieszona naprawdę wysoko. Fakt rywalizacji z mężczyznami nie jednak dla niej czymś nowym. Podczas służby w 7 Pomorskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej im. kpt. mar. Adama Dedio wszyscy są przecież żołnierzami na równych prawach, którym  stawia się te same zadania.

O wyniku, jaki w Ninja Warrior osiągnęła Natalia Kowalska, będziemy mogli przekonać się oglądając emisję programu na antenie telewizji Polsat, 1 września br.

 

 

 

 

Informację i zdjęcie przekazał: Maciej Szalbierz, 7 PBOT

 

Maciej Szalbierz, 7 PBOT
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
nińdzia łorior
nińdzia łorior 23.08.2020, 13:34
Brawo TY!
meiw
meiw 14.08.2020, 08:41
Żołnierz czy stażysta WOT?
Maxikaz
Maxikaz 13.08.2020, 13:37
A czemu bez maski i pampersa