Wydanie nr 140/2024, Niedziela 19.05.2024
imieniny: pokaż (12 imiona)Celestyn, Potencjana, Potencjanna, Kryspin, Bernarda, Piotr, Iwo, Pękosław, Mikołaj, Augustyn, Pudencjana, Pudencjanna
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Postęp prac przy budowie drogi wodnej łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską na dzień 26.06.2020r. (film i zdjęcia)

  • Wydanie nr 140/2024
  • 26 czerwca 2020, 16:24
  • Materiały prasowe NDI/Besix
  • Wiadomości
  • 1 komentarz
Postęp prac przy budowie drogi wodnej łączącej Zalew Wiślany z Zatoką… fot. Materiały prasowe NDI/Besix
Trwają prace przy inwestycji „Budowa drogi wodnej łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską”. Aktualnie w rejonie Zatoki Gdańskiej zakończono prace związane z pogrążaniem ścianki szczelnej nabrzeża południowego wraz z zakotwieniem mikropali i zalądowieniem tego obszaru. Na nasadach falochronu zachodniego i wschodniego także zakończyło się pogrążanie ścianek szczelnych. Trwają prace pogłębiarskie w rejonie nabrzeża południowego. Coraz bardziej widoczne są też efekty prac przy budowie mostu, śluzy i kanału żeglugowego

 

Na mostach północnym i południowym zakończono pogrążanie pali prefabrykowanych, a na moście południowym, na którym prace są bardziej zaawansowane, trwają roboty żelbetowe.

 

- Planujemy uzyskać gotowość tego obiektu do przejazdu i poprowadzenia nim ruchu, w pierwszej połowie przyszłego roku – mówi Jacek Szymański dyrektor projektu z konsorcjum NDI/Besix. Ten obiekt jest niezbędny z tego względu, że musimy przełożyć na niego ruch, aby umożliwić wykonywanie ścianek szczelnych i kanału żeglugowego.

Materiały prasowe NDI/Besix
Przejdź do komentarzy

 

 

 

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
teściowa
teściowa 26.06.2020, 20:00
………………………………………..Mam taki delikatny problem. Mój zięć zadeklarował, że woli z seksu zrezygnować niż na Dudę zagłosować. Jestem załamana. Grozi to rozpadem małżeństwa. `Są młodzi. Oczywiście biorą kopulacyjne 1000 zł zwane 500+ i mieli zamiar dalej inwestować w ten biznes. Życie za 1000 zł to co to za życie bo oboje nie pracują. Ale zapewniam, że patologią nie są. Co mam zrobić aby zięć zmienił zdanie ? Może mi ktoś pomóc ?