Wydanie nr 217/2021, Czwartek 5.08.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Nonna, Cyriak, Abel, Maria, Memiusz, Oswalda, Oswald, Karolina
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Kolizja dwóch aut na skrzyżowaniu ulic Kotarbińskiego i Kwiatkowskiego w Malborku.

Kolizja dwóch aut na skrzyżowaniu ulic Kotarbińskiego i Kwiatkowskiego w Malborku. fot. KP PSP Malbork
Do zdarzenia doszło w środę rano na skrzyżowaniu ulic Kotarbińskiego i Kwiatkowskiego w Malborku. W zderzeniu dwóch aut nikomu na szczęście nic się nie stało.

Dyżurny PSP w Malborku odebrał zgłoszenie o kolizji drogowej w środę, 7 stycznia br. o godz. 10.19 Po dojeździe zastępu z JRG Malbork na miejsce zdarzenia okazało się, że dwa samochody osobowe – Opel Corsa i Volkswagen Caddy zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Kotarbińskiego i Kwiatkowskiego, w wyniku czego z jednego z aut wyciekł płyn z chłodnicy. Nie było osób poszkodowanych.

Oplem podróżowały dwie kobiety z dzieckiem 2,5 – letnim, które z miejsca zdarzenia zabrała do domu jedna z kobiet przed przybyciem ratowników. VW podróżowała tylko jedna osoba.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i odłączeniu akumulatora w oplu, którego usunięto z drogi na pobliski parking. Ratownicy przy użyciu sorbentu dokonali neutralizacji wyciekłego płynu, a na koniec usunęli resztki po kolizyjne z jezdni.

Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 54 – letni kierowca VW Caddy wyjeżdżając z ulicy Kwiatkowskiego, nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącej ulicą Kotarbińskiego Oplem Corsa 30 – letniej kobiecie, w wyniku czego doszło do zderzenia obu aut. Kierowca VW został ukarany mandatem karnym i 6 punktami.

Informacji udzielili asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP Malbork i kpt. Damian Tomaszewski, rzecznik prasowy PSP Malbork.


 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Gość
Gość 10.01.2020, 08:22
zauważyliście że od kiedy jest tam próg to kolizji przybyło? - nie mówię akurat o tej sytuacji bo Corsa jechała od strony kortów. ale sporo wypadków jest kiedy auta jadą od intremarche. Wydaje mi się że kierowcy jadący z ulicy poprzedniej mają w głowie myśl: "Jest próg on przyhamuje, ja zdążę" - a często tak nie jest wyższe auta, lub starsze wcale nie hamują a czasem wnet przeciwnie widzę jak by chcieli wymusić.
Wielbark
Wielbark 08.01.2020, 19:58
............................Takie samochody to my ze szwagrem klepiemy na poczekaniu.
rybałt
rybałt 08.01.2020, 11:17
Jeśli w środę to 8 stycznia!
TV Malbork Fan
TV Malbork Fan 08.01.2020, 14:20 (odpowiedź do rybałt)
To wczoraj było . Tylko TV Malbork znowu błysnęło