Wydanie nr 264/2021, Wtorek 21.09.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Bernardyna, Hipolit, Jonasz, Marek, Laurenty, Mateusz, Ifigenia, Bożeciech, Melecjusz
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

„Gmina Sztutowo na sportowo – w obiektywie 2019” - konkurs fotograficzny

„Gmina Sztutowo na sportowo – w obiektywie 2019” - konkurs fotograficzny fot. sztutowo.pl
Od dziś do 28 października br. można zgłaszać swoje prace w konkursie fotograficznym „Gmina Sztutowo na sportowo – w obiektywie 2019”.

 Celem konkursu jest wybór 8 fotografii, które znajdą się w kalendarzu promocyjnym Gminy na 2020 rok. Przewidziane są też nagrody rzeczowe ufundowane przez Stowarzyszenie LGR – Rybacka Brać Mierzei. Fotografie powinny przedstawiać aktywność fizyczną (sport, zabawa, rekreacja) na terenie Gminy Sztutowo, a w szczególności na obiektach rekreacyjnych lub sportowych (plaże, boiska, ścieżki rowerowe, zbiorniki wodne, siłownie zewnętrzne itd.). Pora roku – dowolna.
Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zwykły aparat cyfrowy, zmysł fotografa i odrobina wyobraźni. To konkurs przeznaczony dla każdego – dzieci, młodzieży i dorosłych, profesjonalnych fotografów oraz amatorów, którzy chcą pokazać swój talent na szerszym forum, przy okazji dobrze się bawiąc. Zdjęcia wraz z formularzem zgłoszeniowym należy przesłać mailowo na adres apiorko@sztutowo.ug.gov.pl lub dostarczyć do Urzędu Gminy w Sztutowie. Więcej informacji w regulaminie.

Info i foto: sztutowo.pl

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Załączone pliki do pobrania (2)

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.