Wydanie nr 204/2021, Piątek 23.07.2021
imieniny: pokaż (3 imiona)Bogna, Apolinary, Apolinaria
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

XII Jesienny Bieg Gburów w Nowym Dworze Gdańskim

XII Jesienny Bieg Gburów w Nowym Dworze Gdańskim fot. archiwum redakcji
Po raz dwunasty na ulicach Nowego Dworu Gdańskiego odbędzie się JESIENNY BIEG GBURÓW. Biegowa impreza zaplanowana jest na sobotę 12 października 2019 roku.
Bieg Główny odbędzie się  na dystansie 10 kilometrów. Przedszkolaki, dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież, pobiegną na dystansie od 150 do 1100 metrów. Organizatorem biegu jest  Żuławskie  Towarzystwo  Sportowe  przy współpracy z  Ochotniczą Strażą Pożarną oraz Powiatowym  Szkolnym  Związkiem  Sportowym.
Biuro zawodów, przebieralnie oraz przechowalnia rzeczy będzie w budynku Żuławskiego Ośrodka Kultury przy ul. Sikorskiego 21 - czynne od godziny 08.30.
Organizatorzy XII Jubileuszowego Jesiennego Biegu Gburów uprzejmie informują, że w związku z biegiem, który odbędzie się  12 października br. wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym  na ulicach miasta.
Trasa biegu: start  przy Żuławskim Ośrodku Kultury, biegnie ulicą Sikorskiego, Plac Wolności, Obrońców Westerplatte do ulicy Sikorskiego, dalej ulicą Sienkiewicza do wysokości kładki na rzece Tuga, ulicą Chrobrego, Drzymały do skrzyżowania z ulicą Morską, dalej ulicą Morską, Długą, Podmiejską do mostu zwodzonego na ulicy Sienkiewicza, gdzie usytuowana będzie meta biegu.
Trasa Biegu Młodzieży przebiega ulicami: Sikorskiego, Wąską, Kopernika, Plac wokół ŻPH-u ŻOK-u. Dla sprawnego i bezpiecznego przeprowadzenia biegu niezbędne jest czasowe zamkniecie w/w ulic  w godzinach od 9:50 do 14:30. Za utrudnienia organizatorzy przepraszają.
Regulamin zawodów do pobrania w załączniku
Info: miastonowydwor.pl
 
Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Załączone pliki do pobrania (1)

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wydarzenia


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.