Wydanie nr 267/2023, Niedziela 24.09.2023
imieniny: pokaż (6 imion)Teodor, Gerard, Maria, Uniegost, Tomir, Gerarda
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Staw: Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

 Nowy Staw: Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. fot. KPP Malbork
W czwartek 9 maja 2019 r. w Nowym Stawie policjanci z malborskiej komendy przeprowadzili teoretyczny i praktyczny egzamin w ramach powiatowego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Sportowych emocji nie brakowało do ostatniej chwili. Zwycięzcy turnieju będą reprezentowali malborski powiat na szczeblu wojewódzkim w dniach 24-25 maja w Powiatowym Centrum Młodzieży w Garczynie.

Wczoraj o godz. 10.00 w Nowym Stawie rozpoczęły się powiatowe eliminacje Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym zorganizowane przez miejscową Szkołę Podstawową Nr 2. W powiatowym etapie wzięły udział najlepsze drużyny wyłonione podczas etapu miejskiego oraz uczniowie szkół powiatu malborskiego. Zawodnicy, którzy podzieleni byli na dwie grupy wiekowe,zmierzyli się z testem ze znajomości przepisów ruchu drogowego, pokonali tor przeszkód., sprawdzili swoje umiejętności w miasteczku ruchu drogowego i wykazali się wiedzą z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Malborku, którzy byli współorganizatorami tego turnieju. Po zaciętej rywalizacji w młodszej grupie wiekowej zwyciężyła reprezentacja ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nowym Stawie, natomiast triumfatorami wśród starszych uczestników turnieju okazał się zespół ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Malborku.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na etapie wojewódzkim w Garczynie.

Info i foto: KPP Malbork

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.