Wydanie nr 205/2021, Sobota 24.07.2021
imieniny: pokaż (7 imion)Olga, Antoni, Kinga, Wojciecha, Kunegunda, Krystyna, Zyglinda
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

„Potrzebujemy pieniędzy. Nie spodziewałem się tylu zadań”. Wiceburmistrz Józef Barnaś o inwestycjach w Malborku.

„Pięć, dziesięć lat temu bym się takiego zadania nie podjął. Chcę coś zrobić przed odejściem na emeryturę” - wiceburmistrz Józef Barnaś przyznał w rozmowie z nami, że jego wyobrażenia na temat urzędu były inne. Zastępcę Marka Charzewskiego zapytaliśmy o postępy inwestycyjne i konieczność zaciskania pasa.

Józef Barnaś odpowiada za realizację inwestycji w Malborku. Wiceburmistrza zapytaliśmy o wciąż nierozwiązany problem oświetlenia przy ul. Sikorskiego, budowę kolektora deszczowego, remont ul. Słowackiego i budowę sali przy SP3. W rozmowie nie zabrakło również tematu progów zwalniających.

Problemem przy inwestycjach jest ich finansowanie. Józef Barnaś przyznał w rozmowie, że „potrzebujemy pieniędzy nie tylko, żeby je przejść, ale aby pozyskać dalsze środki na inwestycje”. Jak więc zwiększyć wpływy do miejskiej kasy? Więcej w materiale wideo.

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Podatnik
Podatnik 29.05.2019, 08:09
Znając syna tego pana i jego NIEUDOLNOŚĆ ZAŁATWIENIA czegokolwiek pomyślnie na rzecz Wspólnot,którymi "zarządza",nie spodziewałbym się NICZEGO POZYTYWNEGO! Posadka cieplutka,emeryturka godna,aby dotrwać? Kolejny na utrzymaniu PODATNIKA!
Malborczyk
Malborczyk 21.03.2019, 16:39
Trochę tu trochę tam byle do jutra. Można .......można ! Ale tyko w PIS !
Urzędnik UM
Urzędnik UM 21.03.2019, 10:07
Chłopie bierz się w końcu do roboty - nie szukaj alibi ! Bo swoje lenistwo już próbujesz uzasadnić brakiem kasy. Już dzisiaj mogę śmiało powiedzieć, że obecność Pana na tym stanowisku jest całkowicie zbędna i jedynie generuje dodatkowe koszty ! Sam Pan to świadomie potwierdza w tym materiale !
Malborczyk
Malborczyk 20.03.2019, 19:38
Jak się pana słucha to wiem, że polski język - trudny język
Kkkkkkkk
Kkkkkkkk 20.03.2019, 12:44
Gdzie kino? Kiedy basen?