Wydanie nr 264/2021, Wtorek 21.09.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Bernardyna, Hipolit, Jonasz, Marek, Laurenty, Mateusz, Ifigenia, Bożeciech, Melecjusz
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Pożar rozdzielni elektrycznej w Pozolinie, zderzenie aut w Folwarku- raport tygodniowy sztumskich służb mundurowych.

Pożar rozdzielni elektrycznej w Pozolinie, zderzenie aut w Folwarku- raport tygodniowy sztumskich służb mundurowych. fot. redakcja
O pożarach na terenie powiatu sztumskiego oraz wypadku w miejscowości Folwark przeczytają Państwo w raporcie tygodniowym KP PSP Sztum
Dnia 07-01-2019 o godzinie 09:40 w miejscowości Pozolia. Na ścianie budynku wielorodzinnego na rozdzielni elektrycznej widoczne były znamiona pożaru.  Część elewacji budynku również została nadpalona. Przed przybyciem pierwszego zastępu pożar samoistnie wygasił się. W związki z pożarem nie było prądu w całej miejscowości.
Dnia 08-01-2019 o godzinie 09:33 w miejscowości Ramzy Małe. Paliły się sadze w przewodzie kominowym w budynku wielorodzinnym. 
Dnia 11-01-2019 o godzinie 12:04 w miejscowości Folwark. Na drodze wojewódzkiej zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba została poszkodowana przytomna w kontakcie logicznym (chodząca) znajdowała się poza pojazdem. Droga była zablokowana w obu kierunkach. Nastąpił wyciek płynów eksploatacyjnych.
Dnia 13-01-2019 o godzinie 16:31 w miejscowości Milikowo. Paliły się sadze w przewodzie kominowym w budynku jednorodzinnym.
Dnia 13-01-2019 o godzinie 18:57 w miejscowości Dzierzgoń, ul. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki".  Z komina budynku Powiatowego Urzędu Pracy wydobywał się gęsty dym, nie widać było ognia. Sprawdzono temperature przewodu kominowego przy użyciu kamery termowizyjnej - stwierdzono brak wysokich wartości temperatury. Przewietrzono obiekt poprzez otwarcie okien i drzwi na poszczególnych kondygnacjach.  Wygaszono piec, wyczyszczono wyczystki.
Dnia 14-01-2019 o godzinie 07:30 w miejscowości Zakręty. Drzewo znajdowało się 20m od słupa energetycznego. Drzewo nie było uszkodzone - stwierdzono brak zagrożenia.
Info: KP PSP Sztum
Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.