Wydanie nr 133/2021, Czwartek 13.05.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Robert, Gerard, Serwacy, Aaron, Magdalena, Andrzej, Natalis, Gloria, Ciechosław, Gerarda, Dobiesława, Agnieszka
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Bezdomna kobieta z Malborka widziana w powiecie sandomierskim.

Bezdomna kobieta z Malborka widziana w powiecie sandomierskim. fot. profil FB Piotr Podolski
Dzisiaj dostaliśmy sygnał od Pana Kamila z powiatu sandomierskiego, iż Pani Teresa, o której zaginięciu pisaliśmy w styczniu pojawiła się w miejscowości Suliszów. Kobieta nie kontaktowała się z rodzina od 17 lat.

Mężczyzna o zaginionej kobiecie przeczytała na naszym portalu. Pan Kamil powiedział, że Pani Teresa zadzwoniła do drzwi. Poprosiła o pomoc została wpuszczona przez mamę Pana Kamila. Podzielono się z kobietą obiadem.

Przypomnijmy, że w styczni Pani Teresa była w miejscowości Warmątowice w bibliotece. Wtedy wezwano policję i kobieta trafiła do schroniska dla bezdomnych. Od tego czasu nie było informacji o dalszych losach kobiety.

Pan Kamil powiedział nam, że mieszkanka Malborka poprosiła o pieniądze, opowiadała o swojej tułaczce od 30 lat. Gdy udzielono jej pomocy wyszła nie chciała by powiadamiać policję.

 

 

 

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Łukasz
Łukasz 10.04.2021, 09:40
Rydzynki, Łódzkie. Pani Teresa poprosiła o kurtkę, akurat byliśmy w ogródku, żona zawiozła kobietę do kościoła a tam niestety bez pomocy. Przenocowała u nas w domu zjadła śniadanie i wyruszyła w dalszą drogę. Miła, spokojna kobieta.
Xderer
Xderer 07.07.2020, 14:00
Wolbrom Małoposla udzielono kobiecie pomocy ,szukala koscioła
Basia
Basia 07.08.2020, 23:48 (odpowiedź do Xderer)
Dąbrówki Breńskie , Małopolska , przenocowaliśmy panią i nakarmilismy, rano podziekowala i poszla w dalszą drogę. Bardzo dobra kobieta, do końca życia jej nie zapomne, ciesze sie ze nasze drogi sie skrzyżowały. Też teraz śledzimy jej losy. Niech Maryja ma ją w swojej opiece.