Wydanie nr 230/2022, Czwartek 18.08.2022
imieniny: pokaż (8 imion)Klara, Ilona, Tacjana, Tworzysława, Helena, Agapit, Bogusława, Bronisław
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Kmiecin: Cyberprzemoc - tematem spotkania policjantów z rodzicami

Kmiecin: Cyberprzemoc - tematem spotkania policjantów  z rodzicami fot. KPP Nowy Dwór Gdański
15 listopada 2018r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Kmiecinie policjanci z nowodworskiej jednostki spotkali się z rodzicami uczniów klas V, VI i VII przedmiotowej placówki. Spotkanie zostało zorganizowane przy współpracy z pedagog szkolną. Podczas spotkania został omówiony problem cyberprzemocy.

15.11.2018 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Kmiecinie została zorganizowana debata dotycząca problemu cyberprzemocy. W spotkaniu wzięli udział funkcjonariusze z nowodworskiej komendy wspólnie z pedagog szkolną przedmiotowej placówki jak również rodzice klas V, VI i VII.  Podczas spotkania poruszono ważny temat cyberprzemocy.

Głównym celem było wytłumaczenie tego pojęcia, jak również podanie poszczególnych rodzajów cyberprzemocy. Wspólnie z pedagog omówiono przyczyny stosowania przemocy przy użyciu internetu (w szczególności hejtowania) jak również omówiono konsekwencje prawne jakie mogą spotkać sprawcę stosowania cyberprzemocy. Funkcjonariuszka podała również smutne przykłady ofiar cyberprzemocy. Na sam koniec wspólnie z rodzicami omówiono jak pomóc młodzieży w zwalczaniu negatywnych zachowań płynących z korzystania z internetu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Info i foto: KPP Nowy Dwór Gdański

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.