imieniny: pokaż (9 imion)Konrada, Leontyna, Werner, Leona, Włodzimierz, Irydion, Cieszyrad, Leon, Pafnucy
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mnóstwo rowerzystów, sportowa rywalizacja i świetna zabawa. I Wyścig o Puchar Burmistrza za nami – 25.09.2016

Mnóstwo rowerzystów, sportowa rywalizacja i świetna zabawa. I Wyścig… fot. Edyta Kozakiewicz
Po raz pierwszy zorganizowany I Wyścig o Puchar Burmistrza okazał się sukcesem. Na starcie stanęło prawie 200 dzieci dużych i małych. Odbyły się wyścigi przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. Zawody rozegrano na ul.Podmiejskiej, Długiej i Morskiej. Każda grupa wiekowa pokonywała inny dystans. Nie obyło się również bez rundy honorowej z Burmistrzem Jackiem Michalskim. Wszyscy uczestnicy wyścigu otrzymali upominki i pamiątkowe medale wytworzone przez firmę Stolmach. Dzieci, które zajęły miejsca na podium otrzymały m.in. puchary, nagrody rzeczowe oraz bony. Na młodych rowerzystów czekała jeszcze jedna nagroda. Rower ! Losowania zwycięzcy dokonał najmłodszy z uczestników 3-letni Marcel. Zwycięzcą został Thierry Wegmuller ze Szkoły Podstawowej nr 2. Warto zaznaczyć, że SP2 wygrała w klasyfikacji drużynowej i otrzymała tablicę multimedialną wraz z rzutnikiem.