Wydanie nr 269/2021, Niedziela 26.09.2021
imieniny: pokaż (6 imion)Euzebiusz, Majnard, Cyprian, Kacper, Kasper, Damian
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Konferencja realizowana w ramach projektu "Prace konserwatorskie i roboty budowlane w zespole kościoła NMP w Muzeum Zamkowym w Malborku" - 29.01.2016

29 stycznia br w Ośrodku Konferencyjnym "Karwan" odbyła się Konferencja realizowana w ramach projektu "Prace konserwatorskie i roboty budowlane w zespole kościoła NMP w Muzeum Zamkowym w Malborku".

Po dwóch konferencjach, które odbyły się we wrześniu 2014 i 2015 r. i poruszały kwestie konserwatorskie tym razem Muzeum Zamkowe w Malborku zaprasza na konferencję dotyczącą tematu turystyki w perspektywie zakończenia prac w Zespole Kościoła Najświętszej Marii Panny w Malborku. Rozpoczęcie konferencji zaplanowano na godzinę 10.00. Pierwsza sesja pn. Funkcja kulturowa zamku pokrzyżackiego w Malborku potrwa do godziny 12.00. Następnie na placu pomiędzy Bramą Snycerską a Karwanem nastąpi otwarcie wystawy plenerowej, po której oprowadzała będzie Pani Joanna Czarnowska - kurator wystawy. Sesja druga pn. Muzealne poszukiwania potrwa do godziny 14.30 i zostanie zakończona dyskusją. W załączeniu zaproszenie na konferencję ze szczegółowym programem.

 

Tekst: Muzeum Zamkowe

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

 

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wydarzenia


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.