Wydanie nr 152/2025, Niedziela 1.06.2025
imieniny: pokaż (16 imion)Bernard, Nikodem, Alfons, Symeon, Fortunat, Magdalena, Eunika, Konrad, Felin, Felina, Ischyrion, Juwencja, Juwencjusz, Justyn, Teobald, Pamela
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Magdalena Grodecka? Czy Łukasz Brzostek? Kto zostanie dyrektorem Dzierzgońskiego Ośrodka Kultury? - 30.09.2015

Magdalena Grodecka? Czy Łukasz Brzostek? Kto zostanie dyrektorem Dzierzgońskiego… fot. facebook.pl/Archiwum Tvregionalna24.pl
W dniu wczorajszym w Urzędzie miejskim w Dzierzgoniu zostały otwarte oferty kandydatów na stanowisko Dyrektora Dzierzgońskiego Ośrodka Kultury. Do wyścigu o fotel dyrektora zgłosiło się czterech kandydatów, jednak jak mówi nam Piotr Klein - Zastępca Burmistrza dwie z nich z przyczyn formalnych zostały odrzucone. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że do drugiego etapu zakwalifikowały się następujące osoby Magdalena Grodecka oraz Łukasz Brzostek.

Dziś postaramy się dowiedzieć jakie pomysły na kulturę w Dzierzgoniu mają kandydaci. Magdalena Grodecka mieszkańcom Dzierzgonia znana jest z działalności w bractwie rycerskim oraz w zespole „Akkon”, który wielokrotnie gościł na rożnych występach w mieście. Łukasz Brzostek  konferansjer prowadzący imprezy plenerowe oraz frontman zespołu muzycznego „Satysfakcja”. 

Kto zostanie dyrektorem Dzierzgońskiego Ośrodka Kultury? Zapraszamy do komentowania.

Robert Kaczmarkiewicz
Przejdź do komentarzy
Włącz dźwięk
Aktualny czas 0:00
/
Czas trwania 0:00
Załadowany: 0%
Status: 0%
Typ strumieniaNA ŻYWO
Pozostały czas -0:00
 

 

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze

Na czas ciszy wyborczej przed wyborami prezydenckimi 2025 komentarze zostały wyłączone.