Wydanie nr 140/2024, Niedziela 19.05.2024
imieniny: pokaż (12 imiona)Celestyn, Potencjana, Potencjanna, Kryspin, Bernarda, Piotr, Iwo, Pękosław, Mikołaj, Augustyn, Pudencjana, Pudencjanna
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. FilmujeMy – trwa głosowanie w ogólnopolskim konkursie filmowym.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Malborku zorganizowała ogólnopolski konkurs filmowy „FilmujeMy”, skierowany do uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych. Zadanie polegało na nagraniu filmu na temat „CzyńMy dobro". Wyzwanie podjęły 34 szkoły z całej Polski, z czego 25 przeszło do kolejnego etapu. Wśród nich dwie szkoły z Malborka.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Malborku zorganizowała ogólnopolski konkurs filmowy „FilmujeMy” dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych. Zwiastun można zobaczyć tutaj (klik).

- „Zadanie polegało na nagraniu filmu na temat „CzyńMy dobro". Wyzwanie podjęły 34 szkoły z całej Polski, które można zobaczyć na tej mapce (klik). Dziś wystartował trzeci etap konkursu, a zakwalifikowało się do niego 25 uczestników. Ich dzieła można zobaczyć na kanale YouTube konkursu. Przez najbliższe 2 tygodnie uczestnicy będą głosować na ulubione filmy i przyznawać im punkty (nie można głosować na swój film). W ten sposób wyłonione zostanie 8 najlepszych prac, które przejdą do kolejnego etapu – głosowania profesjonalnego jury” – wyjaśnia Maciej Kloc ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Malborku.

Wśród szkół, które zakwalifikowały się do trzeciego etapu są szkoły z Malborka: Szkoła Podstawowa nr 8 i Szkoła Podstawowa nr 2.

Laureatów konkursu poznamy 13 maja br. Uzyskane przez nich miejsca zostaną ogłoszone podczas finału nadawanego na żywo na kanale YouTube konkursu w piątek, 24 maja o godz. 12:00.

Wydarzenie ma Honorowy Patronat Burmistrza Miasta Malborka oraz patronat Radia Malbork. Jest to konkurs kuratoryjny, którego laureaci dostaną dodatkowe punkty na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej.

Sponsorami konkursu są: Burmistrz Miasta Malborka, IT Media s.c., Energa SA grupa Orlen, Sonac, Leier, Miś Gryzzzli i Barometr.

 

Informacja organizatora

 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.