Wydanie nr 149/2023, Poniedziałek 29.05.2023
imieniny: pokaż (9 imion)Maksymina, Teodor, Bogusława, Maksymin, Ermentruda, Urszula, Rajmunda, Magdalena, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Powiat sztumski. Ola Gwazdacz nową gwiazdą zespołu My3.

Powiat sztumski. Ola Gwazdacz nową gwiazdą zespołu My3. fot. FB My3
Mieszkanka Dzierzgonia, znana z udziału w programie The Voice Kids Ola Gwazdacz wygrała casting na członkinię zespołu My3. W kwietniu wyruszy z zespołem w trasę koncertową po Polsce.

Oli Gwazdacz w zasadzie nie trzeba nikomu przedstawiać. Bliżej można było ją poznać podczas jej udziału w programie The Voice Kids. Okazuje się, że Olę zobaczymy teraz w nowej roli – członkini zespołu My3, który po 3-letniej przerwie ponownie się reaktywował.

Popularny wśród dzieci i młodzieży zespół My3 w składzie: Julia Trojanowska, Natalia Klewicz i Karolina „Gefi” Rozum występował w latach 2017-2020. Nieoczekiwanie projekt wznowiono i zorganizowano casting na nowy skład zespołu. Na przełomie 2022 i 2023 r. przeprowadzono przesłuchania, w wyniku których wyłoniono trzy dziewczyny, które będą tworzyły nowy skład My3.

W piątek, 10 marca br. ogłoszono nazwiska nowych członkiń zespołu. Tworzyć go będą znane z programu The Voice Kids dziewczyny: Aleksandra „Sandi” Bruszkiewicz, Aleksandra „Ola” Gwazdacz i Amelia „Amelia” Kuształa.
Odnowiony zespół My3 będzie pod opieką m.in. wokalistek z poprzedniego składu.

A już w kwietniu zespół My3 organizuje trasę koncertową „My3 Show”, na której wystąpią wokalistki z obydwóch składów zespołu. Jest to ostatnia szansa, by usłyszeć na żywo hity poprzedniego składu zespołu My3 w wykonaniu Natki, Julki oraz Gefi i jednocześnie pierwsza, by poznać nowe członkinie zespołu. Według informacji przedstawionej przez zespół na jego stronie internetowej, trasa koncertowa „My3 Show” nie będzie zwykłym, a zachwycającym, spektakularnym muzycznym widowiskiem wypełnionym niekwestionowanymi hitami i świetną zabawą połączoną z niesamowitą interakcją z młodą publicznością.

Szczegóły trasy koncertowej na stronie zespołu.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.