Wydanie nr 161/2023, Sobota 10.06.2023
imieniny: pokaż (10 imion)Bogumiła, Mauryn, Bogumił, Apollo, Edgar, Wiktorian, Wiktoriana, Wiktorianna, Ingolf, Małgorzata
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Stare Pole. Dzień Kobiet z Piotrem Pręgowskim.

Stare Pole. Dzień Kobiet z Piotrem Pręgowskim. fot. GOKiS Stare Pole
Znany z serialu „Ranczo” aktor odtwarzający rolę Pietrka, Piotr Pręgowski był gwiazdą wieczoru z okazji Gminnego Dnia Kobiet w Starym Polu. Jak można było się spodziewać, sala Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu pękała w szwach.

W sobotę, 4 marca br. z okazji Dnia Kobiet w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Starym Polu odbył się występ kabaretowo – muzyczny. Najważniejsze tego wieczoru były oczywiście przedstawicielki płci pięknej, ale punktem kulminacyjnym imprezy był występ Piotra Pręgowskiego, znanego z roli Pietrka w serialu „Ranczo”.

Bohater wieczoru przygotował na ten dzień kilka utworów, m. in. „Biały miś” czy znany z serialu „Tabun dzikich koni” oraz humorystyczne opowieści, które do łez rozbawiły panie celebrujące Gminny Dzień Kobiet.

Na licznie przybyłe mieszkanki gminy, oprócz wspaniałego show i życzeń składanych przez wójta gminy Marka Szczypiora i dyrektora GOKiS Tadeusza Burdyńskiego czekały również czekolady, które dla każdej z pań z okazji ich święta, wręczył włodarz gminy.

 

 

 

 

Informacja i zdjęcia: GOKiS Stare Pole

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.