Wydanie nr 273/2022, Piątek 30.09.2022
imieniny: pokaż (9 imion)Wiara, Felicja, Grzegorz, Zofia, Hieronim, Imisław, Wiktor, Honoriusz, Znamir
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Lucyna Radziwiłowicz. Ocalić od zapomnienia... - wspomnienia mieszkańców Malborka.

Lucyna Radziwiłowicz. Ocalić od zapomnienia... - wspomnienia mieszkańców Malborka. fot. Lucyna Radziwiłowicz. Ocalić od zapomnienia... - wspomnienia mieszkańców Malborka.
Jak wyglądał po wojnie Malbork, wiemy ze zdjęć opublikowanych m.in. przez pana Wiesława Jedlińskiego. A czy zastanawialiście się, jak zapamiętali miasto jego pierwsi powojenni mieszkańcy, którzy do Malborka przyjechali z różnych stron Polski? Poznajcie historię pani Lucyny Radziwiłowicz, która razem w Malborku mieszka ponad 50 lat. Zapraszamy na cykl Ocalić od zapomnienia.

Redakcja TvRegionalna24.pl we współpracy z panią Teresą Żelazo z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Malborku przeprowadziła cykl rozmów z mieszkańcami Malborka, dzięki którym możemy odbyć podróż w czasie i dowiedzieć się, jak zapamiętali miasto, gdy po raz pierwszy przyjechali do niego po II wojnie światowej. Jak wyglądała powojenna rzeczywistość? Jak żyli, co robili, gdzie się bawili? Wspólnie przenieśmy się w czasie z naszymi bohaterami.

 

Serdecznie dziękujemy pani Teresie Żelazo z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Malborku oraz pani Lucynie Radziwiłowicz za pomoc w realizacji materiału.

 

 

Premiera materiału wideo o godz. 16.

Zapraszamy!

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Historyczne


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.