Wydanie nr 138/2022, Środa 18.05.2022
imieniny: pokaż (9 imion)Feliks, Wenancjusz, Myślibor, Eryk, Liberiusz, Klaudia, Aleksander, Aleksandra, Teodot
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Gmina Stare Pole. Sprawdź, jak można wesprzeć 30. Finał WOŚP.

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. W tym roku zbierane są pieniądze na okulistykę dziecięcą. Gmina Stare Pole zachęca wszystkich mieszkańców do zapoznania się z programem Sztabu w Starym Polu oraz licytacjami, w których można m.in. kupić koszulkę z autografem Roberta Lewandowskiego.

 

Wolontariusze z puszkami będą kwestować na ulicach Starego Pola w niedzielę, 30 stycznia br. już od godz. 08.00. Przy wejściu do Szkoły Podstawowej w Starym Polu będzie można kupić smaczny bigos lub wyśmienite ciasta przygotowane specjalnie na tę okazję. W centrum miasta pojawią się stanowiska z loterią fantową oraz grillem z kiełbaskami.

 

- „Podczas transmisji na żywo, która rozpocznie się o godzinie 10.00 będzie można zobaczyć m.in. występy naszych przedszkolaków, grupy zerówki, uczniów klas I-III, naszego zdolnego akordeonisty Mateusza Ostrowskiego oraz wyjątkowego duetu Magdaleny Kupińskiej i Dagmary Drezner” - zachęca Sztab WOŚP ze Starego Pola i dodaje, że oprócz tego zaprezentowane zostaną wyjątkowe gadżety od darczyńców przeznaczone na licytacje.

 

30. Finał WOŚP mieszkańcy mogą wesprzeć poprzez przekazanie ciekawych przedmiotów, bonów, smakołyków, rękodzieła i innych darów serca, które przeznaczone zostaną na licytację. Należy je dostarczyć do szkoły do 30 stycznia br.

 

Można również dokonać wpłat do wirtualnej e-skarbonki. Wszystkie zebrane środki wpłyną na konto Sztabu Starego Pola. Wystarczy wejść na https://eskarbonka.wosp.org.pl/ry2q8w

 

 

A co można w tym roku ciekawego wylicytować? Koszulki z podpisami piłkarzy: m.in. Roberta Lewandowskiego, Piotra Zielińskiego i Grzegorza Krychowiaka oraz zawodników drużyny ŁKS Łódź. Poza tym przeróżne bony na ciekawe zabiegi, wyjątkowe albumy, smaczne torty i wiele, wiele innych. Szczegóły na http://szkola-starepole.pl/program-30-finalu-wielkiej.../

 

 

 

 

Informacja prasowa: GOKiS Stare Pole

 

GOKiS Stare Pole
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.