Wydanie nr 224/2020, Wtorek 11.08.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Lukrecja, Herman, Włodzimierz, Tyburcja, Zuzanna, Ligia, Aleksander
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Wywiózł kobietę nad rzekę i groził jej śmiercią.

  • Wydanie nr 224/2020
  • 2 czerwca 2020, 12:49
  • KPP Tczew
  • Na sygnale
Wywiózł kobietę nad rzekę i groził jej śmiercią. fot. KPP Tczew
Policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o przestępstwa pozbawienia wolności oraz gróźb karalnych. Według ustaleń śledczych, sprawca wbrew woli byłej partnerki wywiózł ją samochodem nad rzekę, a następnie groził jej pobawieniem życia. Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Dodatkowo śledczy ustalili, że zatrzymany mieszkaniec powiatu tczewskiego groził śmiercią dwóm mężczyznom. W poniedziałek 27-latek został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty, za co zastosowano wobec niego dozór policyjny, zakaz zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzonymi. Za te przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

W niedzielę, 31 maja br. po godzinie 13 policjanci z Komisariatu Policji w Gniewie otrzymali zgłoszenie o przestępstwie dotyczącym pozbawienia wolności kobiety. Według ustaleń mundurowych, do zdarzenia doszło w piątek, 29 maja br. po godzinie 23. Zajmujący się sprawą śledczy ustalili, że sprawca w tym czasie siłą wciągnął byłą partnerkę do samochodu, a następnie wbrew jej woli wywiózł ją nad rzekę, gdzie groził pokrzywdzonej śmiercią. Stróże prawa ustalili również, że związek z tym zdarzeniem ma 27-letni mieszkaniec powiatu tczewskiego, którego zatrzymali jeszcze w dniu zgłoszenia. Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Dodatkowo policjanci ustalili, że zatrzymany mężczyzna miał związek z dwoma przestępstwami gróźb karalnych. Jak ustalili śledczy, sprawca w tych zdarzeniach groził śmiercią dwóm mężczyznom.

 

 

 

 

W poniedziałek, 1 czerwca br. 27-latek został doprowadzony do tczewskiej prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty dotyczące pozbawienia wolności oraz trzech gróźb karalnych. Na podstawie zgromadzonego przez policjantów materiału dowodowego prokurator zastosował wobec podejrzanego dozór policyjny, zakaz zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzonymi.

 

 

 

 

Za te przestępstwa grozi kara od 3 do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

 

 

Informację i zdjęcie przekazała: KPP Tczew

 

 

 

 

KPP Tczew
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.