Wydanie nr 217/2021, Czwartek 5.08.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Nonna, Cyriak, Abel, Maria, Memiusz, Oswalda, Oswald, Karolina
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Stare Pole obchodzi w tym roku 690 lat. Szczegóły na plakacie.

Wójt Gminy Stare Pole, Marek Szczypior oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu mają zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców gminy do wzięcia udziału w obchodach „690 Urodzin Starego Pola”.

W związku z jubileuszem miasta, 14 i 15 lutego br. odbędą się obchody „690 Urodzin Starego Pola”. W sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Starym Polu odbędzie się w piątek, 14 lutego br. o godzinie 16 sentymentalne spotkanie filmowe pt. „W starym kinie”. Podczas spotkania będzie można zobaczyć fragmenty „Polskiej Kroniki Filmowej” dotyczące Żuław oraz stare filmy z różnych wydarzeń organizowanych w gminie Stare Pole. Dodatkowo każdy będzie mógł wybrać się na ciekawą wycieczkę w przeszłość, dzięki wystawie starych fotografii Starego Pola.

Tuż po zakończeniu filmowego spotkania, o godzinie 18 wystąpi gwiazda norweskiej sceny country-blues, folk i ballad, Roy Einar Dreng, znany jako „ Norweski Bob Dylan”. Kompozytor zaprezentuje przede wszystkim autorskie kompozycje inspirowane twórczością Boba Dylana, a także z repertuaru samego Dylana. Bezpłatne wejściówki na koncert do odebrania są w biurze GOKiS i świetlicach wiejskich na terenie gminy.

W sobotę, 15 lutego br. o godzinie 18 również w sali widowiskowej GOKiS wystąpi Kabaret Czwarta Fala, czyli Mateusz Lewkowicz, Damian Lebieda oraz Bartłomiej Cedro. Młodzi, pełni pozytywnej energii, zawsze gotowi na interakcje z widownią - tak w skrócie można opisać ten kabaret. Twórcy przygód dwóch nierozgarniętych dresiarzy - Kloca i Wentyla, przybywają do Starego Pola z programem „Made in Poland”, żeby porwać wszystkich w świat pełen humoru. Bezpłatne wejściówki na kabaret do odebrania w biurze GOKiS i świetlicach wiejskich na terenie gminy.


 

Informacja prasowa UG Stare Pole

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.