Wydanie nr 265/2021, Środa 22.09.2021
imieniny: pokaż (7 imion)Daria, Maurycy, Tomasz, Ignacy, Joachim, Prosimir, Józefa
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Jantar: Policjanci przeprowadzili egzamin na kartę rowerową

Jantar: Policjanci przeprowadzili egzamin na kartę rowerową fot. KPP Nowy Dwór Gdański
10 czerwca br. nowodworska drogówka spotkała się z uczniami Szkoły Podstawowej w Jantarze by przeprowadzić egzamin na kartę rowerową.

W poniedziałek 10 czerwca br. policjanci ruchu drogowego z Nowego Dworu Gdańskiego spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej w Jantarze, którzy przystąpili do egzaminu na kartę rowerową. Młodzi rowerzyści wcześniej musieli zdać egzamin teoretyczny wykazując się wiedzą z zakresu zasad ruchu drogowego. Następnie sprawdzili swoje umiejętności jazdy jednośladem na specjalnie przygotowanym torze. Uczniowie wykonywali czynności praktyczne pod czujnym okiem funkcjonariuszy. Do egzaminu przystąpiło 17 uczniów i wszyscy pozytywnie zdali egzamin uzyskując kartę rowerową. Po zakończonym egzaminie policjanci rozmawiali z nowymi rowerzystami na temat bezpieczeństw w ruchu drogowym a przede wszystkim zwracali uwagę na prawidłowe wyposażenie rowerów i jazdę w kasku.

Info i foto: KPP Nowy Dwór Gdański

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.