Wydanie nr 277/2022, Wtorek 4.10.2022
imieniny: pokaż (5 imion)Dalwin, Franciszek, Konrad, Konrada, Dalewin
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Ferie z Żuławskim Parkiem Historycznym w Nowym Dworze Gdańskim.

Ferie z Żuławskim Parkiem Historycznym w Nowym Dworze Gdańskim. fot. Facebook Żuławski Park Historyczny
Żuławski Park Historyczny zaprasza dzieci na zajęcia podczas ferii 2019

Żuławski Park Historyczny zaprasza na ferie z Żuławskim Kucharzem i w pracowni ceramicznej. Adam Nitowski na co dzień pracuje w Małym Holendrze, gdzie opracowuje serwuje dania ofertę żuławskiej kuchni dla miejscowych i turystów. W dniach 12-15 lutego 2019 roku poprowadzi zajęcia w godzinach 10.00-13.00 w sali Żuławskiego Parku Historycznego, których celem będzie rozpalenie w najmłodszych Żuławiakach pasji do gotowania. Potrawy będą dobrze znane i proste, by każdy uczestnik mógł je wykonać samodzielnie i powtórzyć w domu. Będą to m.in.: mini pizze, pierogi ruskie i z twarogiem, pączusie z twarogiem, hamburgery, ptasie mleczko.

Organizatorzy gwarantują świetną zabawę pod okiem czujnego i doświadczonego kucharza, pełne brzusie, prowiant z tego, co zostanie i doskonale skomponowany przepis, który bez trudu będzie można powtórzyć w domu. 
Cena: 20 zł za każdy dzień. Zapisy pod nr telefonu: 518 263 676 lub 55 2475733. Ilość miejsc ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń. W pierwszym tygodniu ferii można również skorzystać z oferty pracowni ceramicznej w Żuławskim Parku Historycznym. Pani Magdalena Bukowska - instruktor - zaprasza wszystkich chętnych do zabawy z gliną! Zajęcia odbywają się codziennie w godzinach 16.00-18.00. Zapisy bezpośrednio u prowadzącej: 501922291.

Info i foto: Facebook Żuławski Park Historyczny

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.