Wydanie nr 265/2021, Środa 22.09.2021
imieniny: pokaż (7 imion)Daria, Maurycy, Tomasz, Ignacy, Joachim, Prosimir, Józefa
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Niebieska karta, trzy piątkowe kolizje i plama oleju. Raport weekendowy sztumskich służb mundurowych – 09.10.2017

Niebieska karta, trzy piątkowe kolizje i plama oleju. Raport weekendowy sztumskich służb mundurowych – 09.10.2017 fot. KWP Gdańsk/KPP Sztum
W minionym tygodniu sztumska policja odnotowała kilka interwencji. W jednym przypadku została wszczęta procedura Niebieskiej Karty. Doszło także do dwóch kolizji. Strażacy usuwali plamę oleju na drodze w Dzierzgoniu oraz likwidowali zagrożenia pożarowe.

Pierwsza miała miejsce o godz. 10 w Sztumie na ul. Nowowiejskiego. Kierująca BMW podczas cofania na parkingu zahaczyła w stojący pojazd. Została ukarana mandatem karnym. Kolejna kolizja miała miejsce w Dzierzgoniu na parkingu przy sklepie. Kierujący osobiwym iveco uderzył w zaparkowanego Volkswagena. Kierujący iveco mieszkaniec Grudziądza został ukarany mandatem karnym.

--
RZECZNIK PRASOWY KPP SZTUM
mł.asp. KAROLINA GASTOŁ-ZAWICKA

 

Ten tydzień był dla sztumskich strażaków wyjątowo spokojny. Straż pożarna interweniowała m.in. do: pożaru sadzy w kominie 2 października po godz. 23 w Prakwicach (gm. Dzierzgoń); plamy oleju, która pojawiła się 3 pażdziernikach w Dzierzgoniu ok. godz. 9.00 oraz do pożaru śmieci 3 paźziernika o godz. 18.40 w Starym Dzierzgoniu.

 

 

Z-CA DOWÓDCY JRG KP PSP W SZTUMIE

asp. PAWEŁ SIEROCKI

redakcja_
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.