Wydanie nr 277/2022, Wtorek 4.10.2022
imieniny: pokaż (5 imion)Dalwin, Franciszek, Konrad, Konrada, Dalewin
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

DZIERZGOŃ: SPRAWA PRZECIWKO KONRADOWI B. PONOWNIE ODROCZONA TYM RAZEM DO 25 WRZEŚNIA. PREZESOWI ZGKiM GROZI DO 10 LAT WIĘZIENIA - 06.07.2015

Aktualizacja: 06.07.2015 godz: 19:00 Rzecznik Prasowy Sądu Okręgowego w Szczecinie - SSO Michał Tomala, poinformował nas, że sprawa Konrada B. została odroczona do 25 września. Powodem kolejnego przesunięcia rozprawy jest konieczność przeprowadzenia konfrontacji dwóch świadków.

Aktualizacja: 10.06.2015 godz. 14.26

Jak informuje nas Rzecznik Prasowy Sądu Okręgowego w Szczecinie - SSO Michał Tomala, sprawa Konrada B. została odroczona do 6 lipca, z powodu nie zakończenia postępowania dowodowego. 

O sprawie zarzutów wobec prezesa poinformowali nas mieszkańcy Dzierzgonia. W kwietniu br. nowym prezesem ZGKiM w Dzierzgoniu został Konrad Bil. Stojące przed nim zadanie, to wyciągnięcie spółki z kryzysu. W ostatnich miesiącach kilkukrotnie zmieniali się szefowie miejskiego zakładu. Teraz dla ZGKiM jest ważna stabilizacja i doświadczenie prezesa, od którego zależy kierunek i tempo zmian. Jak informują nas mieszkańcy Dzierzgonia, z tą stabilizacją może być niemały problem. Wszystko za sprawą przeszłości szefa ZGKiM.  

 

Czekamy na Wasze opinie i komentarze w tej sprawie

 

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Interwencje TV


Komentarze (44)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Konrad
Konrad 30.04.2016, 22:49
Ma wyrok. To było oczywiste! Niesamowity oszust! Oszukał w Choszcznie i tak łatwo oszukał Was
bilard
bilard 29.09.2015, 18:45
Przepraszam czy można prosić o informacje z finału sprawy z 25 września. Ktoś wie?
neron
neron 14.11.2015, 08:28 (odpowiedź do bilard)
16 listpada bedzie ogloszenie wyroku
Klawisz
Klawisz 08.07.2015, 06:43
………….a taka niewinna mordka ?
vvv
vvv 07.07.2015, 15:43
jeszcze trochę bo królik się przyucza, ale słaby uczeń i długo edukacja trwa
gamoń
gamoń 07.07.2015, 21:14 (odpowiedź do vvv)
hi hi dobre, ale i tak się nie nauczy
Prawnik
Prawnik 07.07.2015, 09:33
……………….10 lat…………..a Plichcie za 800 mln zł z AMBER GOLD nic nie grozi ? No może tylko to, że wyprowadzi się np. do MONACO.
emigrant
emigrant 25.06.2015, 20:05
zwalnia starych pracowników bo robi miejsce dla zasłuzonego działacza miasta Dzierzgoń p. J. KRÓLIKOWSKIEGO
kris
kris 24.06.2015, 15:59
Coś mi się wydaje że to własnie Ty kowboju w ciasnych spodniach nie odpuszczasz. słuchasz plotek albo masz informatora z tego ZGKiM i tylko podjudzasz.
Kowboj w ciasnych szortach
Kowboj w ciasnych szortach 23.06.2015, 12:38
co dalej z Bilem? Słyszałem że cyrki się dzieją w ZGkiM Dzierzgoń? Wyprzedali jakiś sprzęt i zwolnili Pana M... oraz jakąś pracownice z biura. chyba nie odpuszczacie co?
Stary mieszkaniec
Stary mieszkaniec 16.06.2015, 15:32
A Prezes Bil nie dość że wysprzedał sprzęt to jeszcze zwalnia długoletnich pracowników chyba nie ma pomysłow na rozwój firmy.
Klawisz
Klawisz 10.06.2015, 10:49
……………serdecznie przywitamy.
kowboj w ciasnych szortach
kowboj w ciasnych szortach 09.06.2015, 20:53
to co? jutro wielki dzień? ;D napiszecie o wyroku ;D?
dk
dk 08.06.2015, 09:49
tu nie chodzi o Bila, ale kłamstwo albo Bila albo Domańskiej , brawo , zawsze szczera wobec ludzi i obiektywna jak sama mówi , a wychodzi szydło z worka,najpierw trzeba myśleć a później podejmować decyzje a u nas jest odwrotnie, tworzy się kolesiostwo, a jak wyjdzie na jaw to się głupio z tego tłumaczy wstyd!!!, chyba stanowisko do czegoś zobowiązuje burmistrza, prawda?
awa
awa 06.06.2015, 08:24
chyba , ktoś tu jest nie poważny, w Dzierzgoniu jest kilka osób z doświadczeniem na podobnych stanowiskach, długoletnim stażem i Dzierzgoń wiele im zawdzięcza. Co dziwne zwracali się do Pani Domańskiej...i najważniejsze uczciwi..
aw
aw 06.06.2015, 15:52 (odpowiedź do awa)
ciekawe kto??? uczciwi...??! ha ha Dowcipy i kawały na dobry humor!!!



XXX
XXX 05.06.2015, 18:31
Chyba nie taki Bil straszny jak go tu malują!!!
w ostatnich wyborach na burmistrza zajął drugie miejsce z liczbą głosów porównywalną do głosów oddanych na Panią burmistrz |Dzierzgonia!

Jednak ludzie na niego głosowali, więc coś mu zawdzięczają....

Jego doświadczenie, staż pracy i umiejętności nie są do podważenie i w okolicy Dzierzgonia nie było lepszego kandydata na stanowisko prezesa.
XYZ
XYZ 05.06.2015, 21:00 (odpowiedź do XXX)
ok. 8 000 głosujących - ok. 1800 głosów na pana B.
ok. 3 800 głosujących - ok. 2250 głosów na panią D.
Mieszkaniec ADM
Mieszkaniec ADM 05.06.2015, 15:01
A ja juz mogę Panu Prezesowi Bardzo Podziękować otóż jak tylko dostał tę posadę dostałem obniżkę czynszu na mieszkaniu bo naliczane były opłaty za coś czego nie miałem a dotychczas płaciłem co miesiąc Inny by kasował a nic nie robił a Ten od razu skasował to z czynszu i dostałem Obniżkę oby tak dalej Dziękuje
XYZ
XYZ 05.06.2015, 15:11 (odpowiedź do Mieszkaniec ADM)
„bo naliczane były opłaty za coś czego nie miałem”. No cóż... za gapowe się płaci :)
Mieszkaniec gminy Dzierzgoń
Mieszkaniec gminy Dzierzgoń 04.06.2015, 22:40
Ocenimy Pana K.B. po efektach jego pracy w ZGKiM, czas pokaże.

Nie sztuka kogoś oceniać i wierzyć w "czarny pijar".
Jest oskarżony ale nie skazany! Sąd go osądzi - nie my.

ZGKiM było niszczone przez lata, zobaczymy czy Pan K.B postawi spółkę na nogi... Dajmy mu szanse, tak jak daliśmy szanse nowej Pani burmistrz.

Czas rozliczeń i podsumowań jeszcze nadejdzie.

Czy każdy z nas jest taki krystaliczny?
Wiktor
Wiktor 05.06.2015, 17:25 (odpowiedź do Mieszkaniec gminy Dzierzgoń)
„Mieszkaniec gminy Dzierzgoń” - pewnie, to login hajtera „Piotrusia Pana” który w przerwach kursów "dla członków rad nadzorczych” miesza na internetowych Portalach. Żenada !!!
?
? 05.06.2015, 18:28 (odpowiedź do Wiktor)
najpierw zapoznaj się z definicją słowa "hejter" a później się wypowiadaj... Znasz Pana K.B, że wypowiadasz się na jego temat?

Hejter ,,Hater'' (od wyrazu hate - nienawidzieć) - osoba, która korzystając ze swojej anonimowości w internecie zawsze szuka okazji do tego by dopiec osobom zazwyczaj znanym, tym, którym się w życiu udało i wytknąć im wszystkie możliwe wady. Powodem takiego zachowania jest najczęściej zazdrość.
dxd
dxd 06.06.2015, 10:54 (odpowiedź do ?)
Co się udało p.B, chyba tylko oszukać innych bo nawet swoim samochodem nie przyjechał z choszczna tylko go przywieźli a teraz co tydzień zapiernicza służbową toyotą do choszczna
XYZ
XYZ 05.06.2015, 12:12 (odpowiedź do Mieszkaniec gminy Dzierzgoń)
„ .... tak jak daliśmy szanse nowej Pani burmistrz” - faktycznie, daliśmy.... i „co” z tego?
Nie ma to jak krystalicznosc
Nie ma to jak krystalicznosc 06.07.2015, 19:47 (odpowiedź do XYZ)
A co na to p. Burmistrz. Czy Pan B. przypadkiem nie nadużywa służbowego samochodu do celow prywatnych
tiaaaa
tiaaaa 09.06.2015, 21:53 (odpowiedź do XYZ)
i gówno
Stary mieszkaniec
Stary mieszkaniec 05.06.2015, 11:10 (odpowiedź do Mieszkaniec gminy Dzierzgoń)
Może nie każdy jest krystaliczny, ale na takie stanowisko bierze się osoby z nieposzlakowaną opinią, niekaraną, i przeciwko, której nie toczy się postępowanie sądowe. Już po pierwszej rozmowie powinien odpaść!!! Nieprzemyślane "dajmy mu szanse" też kosztuje i to dużo!!!
roos
roos 16.07.2015, 18:25 (odpowiedź do Stary mieszkaniec)
Powiem tylko tyle , znam gościa który do perfekcji opanował sztukę ustawiania się tyłem do wiatru.Do dnia dzisiejszego nikt nie prowadzi przeciw niemu dochodzenia , nikt nie postawił mu zarzutów , żaden sąd nie rozstrzyga w jego sprawie i co najlepsze czuje się dobrze i ma wszystko w nosie.
Jan
Jan 04.06.2015, 19:16
Teraz Pani Burmistrz na stanowisko księgowej w ZGKiM w Dzierzgoniu zatrudni Prezesa Amber Gold :)
Klawisz
Klawisz 04.06.2015, 14:58
………………nie będę zaskoczony kiedy któregoś dnia gościu zniknie z kasą lub dużą zaliczką !
Detektyw
Detektyw 04.06.2015, 14:54
……………toć to znany w kraju oszust !!! Kto go zatrudnił ? Jak Go namierzył ? A jakie ma CV ? Skąd nagle znalazł się w Dzierzgoniu ? Jest wiele innych ciekawych i raczej niewygodnych pytań do włodarzy ! Pozdrawiam.
Agata
Agata 04.06.2015, 10:05
Kretyni - słowa burmistrz, że nic nie wiedziała, czy że chce otrzymać informacje nie dotyczą niczego konkretnego. Jest to wyciągnięte z kontekstu - z jej ust nie padają żadne konkrety a słowa "nic nie wiedziałam o tym" mogą dotyczyć wszystkiego. Obejrzyjcie jeszcze raz i pomyślcie. "TV Malbork, to my tu KRĘCIMY" - święte słowa, KRĘCICIE, OJ KRĘCICIE. A panu redaktorowi to chyba faktycznie płacą za złą politykę. NIE POZDRAWIAM
Jovita
Jovita 06.06.2015, 00:27 (odpowiedź do Agata )
Agato - znasz: srała babka srała ?
mieszkanka Dzierzgonia Ela
mieszkanka Dzierzgonia Ela 04.06.2015, 10:57 (odpowiedź do Agata )
Kretynko sama cię prawda boli, Brawo dla tv malbork, przynajmniej jeden portal obiektywnie zbiera informacje
Agata
Agata 05.06.2015, 08:20 (odpowiedź do mieszkanka Dzierzgonia Ela)
Po pierwsze - zapraszam do słownika i do sprawdzenia definicji słowa OBIEKTYWNIE oraz zasad pisania zwrotów Cię, Tobie itp. Po drugie, no cóż, po drugie to ŻEGNAM.
nikodem
nikodem 03.06.2015, 22:22
a królik co robi w komunalce? przecież ma ponoć zakaz obejmowania kierowniczych stanowisk, czy ktoś to wyjaśni?
gość
gość 07.06.2015, 22:39 (odpowiedź do nikodem)
na razie to chyba nic nie robi, albo robi na "czarno" bo chodzi do pośredniaka się podpisywać i bierze zasiłek
dycha
dycha 03.06.2015, 16:54
Zmiany w Dzierzgoniu hehehehehehehhehehe. Czy ta nowa burmistrz coś robi ? Czy jednak rządzenie przerosło i czas powiedzieć prawdę nie potrafię! Skończ waćpanna i odejdź
XYZ
XYZ 04.06.2015, 10:35 (odpowiedź do dycha)
Szkoda, że nie wynaleziono jeszcze „probierza czystości intencji”. Pewnie, wiele spraw by to ułatwiło – np. przy ocenie szczerości składanych przedwyborczych obietnic.
kika
kika 03.06.2015, 16:53
Super!!!!
Nieżle sobie poczyna nowa ekipa p. Burmistrz.
Przekręciarze i ludzie z podejrzaną przeszłością na stołki.
Odważna kobieta, ciekawe co na to mieszkańcy Dzierzgonia?
Arek
Arek 03.06.2015, 16:22
Więc domanska kłamie mówiąc że nie wiedziała o zarzutach wobec bila. A twierdzenie zastepcy ze lepiej zmienić na obojętnie kogo jest poprostu śmieszne!
Kowboj w ciasnych szortach
Kowboj w ciasnych szortach 03.06.2015, 16:18
hoho grubo w Dzierzgoniu, że tak powiem na bogato sie bawią ;D z tarzy to taki niewinny gumis xD