Wydanie nr 265/2021, Środa 22.09.2021
imieniny: pokaż (7 imion)Daria, Maurycy, Tomasz, Ignacy, Joachim, Prosimir, Józefa
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

SĄSIEDZI MAJĄ DOŚĆ EKSHIBICJONISTY NA CHOPINA W MALBORKU - 12.03.2014

Mieszkańcy ulicy Chopina w Malborku od wielu lat maja problem z jednym z sąsiadów. Mężczyzna nagminnie obnaża się na widoku publicznym. Zaniepokojeni sąsiedzi zgłaszali sprawę na policje, jednak do dziś dnia nie udało się ekshibicjonisty nakłonić do zaniechania nieobyczajnych czynności. Dookoła jest bardzo dużo bloków, rodzice boją się o dzieci i liczą na pomoc w tej sprawie.

Czekamy na Państwa komentarze w tej sprawie.

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Jan
Jan 14.03.2014, 19:13
jak zwykle w Polsce musi dojść do tragedii,by prokuratura ruszyła dup...
czepialska
czepialska 14.03.2014, 10:44
zaburzenia psychiczne faceta to jedno ,a strach o dzieci ,obawa rodziców ,przed czynami jakich może dopuścić się dewiat to chyba zupełnie inne sprawy ,czy ta dziewczynka ,która się na niego natknęła ,dzieci ,które tam mieszkają na pewno są bezpieczne ? czy ten świat musi kojarzyć się tylko ze strachem ?????
czepialska
czepialska 14.03.2014, 10:32
dawno temu w mojej miejscowości zjawiał się facet ,który się rozbierał .dla nas dzieci było to ogromnym szokiem ,baliśmy się sami chodzić ,nikt nie miał odwagi na niego nawet spojrzeć ,z placu zabaw zwiewaliśmy z wrzaskiem .dorosła część miejscowości była oburzona ,dzieci w szoku .rozpoczęły się szepty i narady .pewnej niedzieli niby nic wyjątkowego się nie stało .było jak zwykle tylko ludzie byli bardziej spacerowi .Pochowali się faceci z różnoraką bronią ,kobiety uzbroiły się w kije i co kto miał .Dzieci nic nie wiedziały .W grupach swoich tak jak zwykle grały, bawiły się .Zjawił się zbok ,i po seansie rozbieranym rodzice zapłacili mu tyle na ile zasłużył .u nas i w okolicy zapanował spokój. ale dzieci i tak się bały ,już nikt sam nigdzie nie chodził ,baliśmy się pojedynczo wracać ze szkoły ,baliśmy się sami chodzić po zakupy .Czy wy naprawdę chcecie oglądać przerażone dzieci ,borykać się z problemami nocnych lęków i strachu Waszych dzieci .Czy ten świat to tylko stres i moralne rozdarcie
Jaro
Jaro 13.03.2014, 22:09
E tam, Jarek w porządeczku jest.
Sąsiad
Sąsiad 13.03.2014, 22:08
Bardzo dobra i słuszna obiektywna wypowiedź niestety nie rozmawia i nie otwiera nikomu... Nikt ho tu nie chce gnębić, karać wyzywać, chcemy pomóc jemu i jednocześnie zapewnić bezpieczeństwo dzieciom w bloku, nie mam własnych ale w wakacje nocowała u mnie mała kuzynka obawiałem się bardzo aby się nie natchnęła na niego!