Wydanie nr 265/2021, Środa 22.09.2021
imieniny: pokaż (7 imion)Daria, Maurycy, Tomasz, Ignacy, Joachim, Prosimir, Józefa
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Bezpłatne szkolenie Urzędzie Gminy Sztutowo.

Bezpłatne szkolenie Urzędzie Gminy Sztutowo. fot. pixabay.com
Fundacja na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju zaprasza państwa na bezpłatne szkolenie 12.06.2019r. Sala Narad w Urzędzie Gminy Sztutowo. Tematem szkolenia będzie: „Adaptacja do zmian klimatu oraz możliwości wykorzystania potencjału OZE” edycja 2019

Grupa docelowa: osoby zawodowo związane z branżą rolną i środowiskową, w tym doradcy, nauczyciele, edukatorzy, indywidualni rolnicy, przedstawicie mediów branżowych, organów administracji samorządowej oraz lokalnych urzędów, instytucji i grup działania. Szkolenia prowadzone są w ramach projektu „Program aktywnej edukacji, integracji i współpracy na obszarach wiejskich w Polsce”. Projekt uzyskał dofinansowanie z Unii Europejskiej ze środków Funduszu Spójności, a jednostką wdrażającą jest Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, umowa o dofinansowanie nr POIS.02/04.00-00-066/16.

Tematy poruszane podczas szkoleń obejmą najnowszą wiedzę w odpowiedzi na zagadnienia:
1. Zmiany klimatu a rolnictwo w Polsce. Ocena zagrożeń i sposoby adaptacji. 2. Energia ze źródeł odnawialnych. Nowa droga Rozwoju. 3. Wartości przyrodnicze użytków zielonych i ich ochrona 4. Płyn bytu. Woda w środowisku i otoczeniu człowieka 5. Przeciwdziałanie negatywnym skutkom zmian klimatu w rolnictwie. Postęp biologiczny i innowacje w agrotechnice Głównym celem projektu jest poszerzenie wiedzy na temat zmian zachodzących w środowisku naturalnym i ich społeczno – ekonomicznych skutków dla sektora rolnego oraz przybliżenie idei zrównoważonego systemu gospodarowania.
Udział w szkoleniu i catering są bezpłatne dla uczestników. Jest też możliwość skorzystania z bezpłatnego noclegu (jeśli szkolenie jest 2-dniowe). Każdy uczestnik otrzyma także bezpłatnie komplet 5-ciu publikacji i materiały edukacyjne na płycie CD, które wydawane są w ramach projektu.

Zgłoszenie uczestnika na adres: koordynator@zmianyklimatu.org.pl

Info i foto: sztutowo.pl

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.