Wydanie nr 265/2021, Środa 22.09.2021
imieniny: pokaż (7 imion)Daria, Maurycy, Tomasz, Ignacy, Joachim, Prosimir, Józefa
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

VII sesja Rady Gminy Sztutowo. Zobacz na żywo

VII sesja Rady Gminy Sztutowo. Zobacz na żywo fot. sztutowo.pl
VII sesja Rady Gminy Sztutowo - 23 maja 2019r na godz. 11.00, Urząd Gminy w Sztutowie ( sala narad- parter – pok. Nr 1)

Porządek obrad sesji: 

1.   Otwarcie i stwierdzenie prawomocności obrad.
1. Odczytanie  porządku obrad.
2. Informacja o sporządzeniu protokołu z  poprzedniej sesji.
3. Zgłaszanie wniosków formalnych (interpelacja, zapytanie, wniosek).
4. Debata nad raportem o stanie Gminy Sztutowo za 2018 rok. 
5. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia  Wójtowi Gminy Sztutowo wotum zaufania. 
6. Rozpatrzenie i zatwierdzenie sprawozdania finansowego  jednostki samorządu terytorialnego  wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu gminy za 2018 rok- dyskusja. 
a) odczytanie Uchwały Regionalnej Izby Obrachunkowej w Gdańsku w sprawie opinii o sprawozdaniu z wykonania budżetu  Gminy Sztutowo za 2018 rok  wraz z informacją  o stanie mienia komunalnego i objaśnieniami. 
b) odczytanie wniosku  Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Sztutowo w sprawie udzielenia Wójtowi Gminy Sztutowo absolutorium z tytułu wykonania budżetu gminy za 2018 rok. 
c) odczytanie Uchwały Regionalnej Izby Obrachunkowej w Gdańsku w sprawie wniosku Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Sztutowo w sprawie udzielenia Wójtowi Gminy Sztutowo absolutorium z tytułu wykonania budżetu gminy za 2018 rok. 
7. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia i zatwierdzenia sprawozdania finansowego  jednostki 
       samorządu terytorialnego  wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu gminy za 2018 rok.
8. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia Wójtowi  Gminy Sztutowo absolutorium z tytułu wykonania budżetu gminy za 2018 rok. 
9. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia  oceny zasobów pomocy społecznej za 2018 rok. 
10. Podjęcie uchwały w sprawie  przyjęcia sprawozdania z realizacji Programu współpracy Gminy Sztutowo z organizacjami pozarządowymi za 2018 rok.
11. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wydzierżawienie dotychczasowemu dzierżawcy na okres 3 lat nieruchomości gruntowej położonej w Kątach Rybackich. 
12. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wydzierżawienie dotychczasowemu dzierżawcy na okres 3 lat nieruchomości gruntowej położonej w Kątach Rybackich. 
13. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wydzierżawienie dotychczasowemu dzierżawcy na okres 3 lat nieruchomości gruntowej położonej w Sztutowie. 
14. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wydzierżawienie dotychczasowemu dzierżawcy na okres 3 lat nieruchomości gruntowej położonej w Sztutowie.
15. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na ustanowienie odpłatnej służebności przesyłu na nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Gminy Sztutowo, oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka o numerze ewidencyjnym 324/4 o pow. 0,3532 ha obręb Kąty Rybackie dla której prowadzona jest księga wieczysta Nr GD 2M/00046732/0 Sądu Rejonowego w Malborku, IX Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Nowym Dworze Gdańskim.
Info: UG Sztutowo
Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Sztutowo


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.