Wydanie nr 205/2021, Sobota 24.07.2021
imieniny: pokaż (7 imion)Olga, Antoni, Kinga, Wojciecha, Kunegunda, Krystyna, Zyglinda
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Gmina Stare Pole: XV Wiosenny Rajd Rowerowy pod hasłem „Bliżej sportu – dalej od używek!!!”

Gmina Stare Pole: XV Wiosenny Rajd Rowerowy pod hasłem „Bliżej sportu – dalej od używek!!!” fot. Tadeusz Burdyński - dyrektor GOKiS w Starym Polu.
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Starym Polu oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Starym Polu serdecznie zapraszają na XV Wiosenny Rajd Rowerowy pod hasłem „Bliżej sportu – dalej od używek!!!”

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Starym Polu już po raz piętnasty jest organizatorem „Wiosennego Rajdu Rowerowego”, który co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród starszych i młodszych mieszkańców naszej gminy. Tegoroczne hasło wiosennej imprezy brzmi „Bliżej sportu – dalej od używek!!!”. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął  Wójt Gminy Stare Pole. Zaplanowany rajd odbędzie się w środę, 1 maja br. i wyruszy ze stadionu sportowego w Starym Polu na dwóch trasach MAXI i MINI. Celem rajdu jest propagowanie zdrowego, aktywnego trybu życia i upowszechnianie rekreacji. W imprezie mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy gminy Stare Pole pragnący aktywnie spędzić czas wolny, pod warunkiem zobowiązania się do przestrzegania tegorocznego hasła „Bliżej sportu – dalej od używek!!!”. Podsumowanie rajdu połączone z piknikiem rodzinnym odbędzie się w świetlicy wiejskiej w Kraszewie. W programie zaplanowano: losowanie upominków wśród wszystkich uczestników rajdu, blok rekreacyjno – sportowy, darmowy dmuchany zamek dla dzieci, kiełbaski z grilla, ciasto, kawa oraz pamiątkowe znaczki. 

Info i foto: Tadeusz Burdyński - dyrektor GOKiS w Starym Polu. 

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.