Wydanie nr 205/2021, Sobota 24.07.2021
imieniny: pokaż (7 imion)Olga, Antoni, Kinga, Wojciecha, Kunegunda, Krystyna, Zyglinda
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork: II Otwarte Szachowe Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 6 im. Jana Kochanowskiego

Malbork: II Otwarte Szachowe Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 6 im. Jana Kochanowskiego fot. Marek Dackiewicz Klub Szachowy MCKiE Mariusz Dudek Szkoła Podstawowa nr 6
Już po raz drugi organizatorzy serdecznie zapraszają na Otwarte Szachowe Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 6 im. Jana Kochanowskiego.

Zapraszamy wszystkich młodych szachistów powiatu malborskiego od klasy 0 szkoły podstawowej do III klasy gimnazjalnej. W naszym powiecie stale rośnie liczba zaciekawionych szachami młodych osób, którzy uczą się grać i doskonalą swoje umiejętności podczas zajęć w szkołach.

Turniej daje świetną okazję do spotkania się z rówieśnikami, wymiany doświadczeń i konfrontacji sposobów gry. Każdy na pewno wiele się tu nauczy i świetnie zabawi, grając w „królewską grę”.

W tegorocznym turnieju każdy gracz będzie miał okazję do zmierzenia swoich sił w bojach o tytuł Wielkiego lub Małego Mistrza, zdobyć medal, dyplom lub kategorię szachową! Wielki to zaszczyt dla każdego szachisty, więc nie zwlekajcie! Szkoły otrzymały zaproszenia do udziału w naszym turnieju, więc jeśli czegoś nie wiecie, możecie zapytać w szkołach lub dowiedzieć się ze strony Chessarbiter’a. Jeśli sobie nie poradzicie, możecie po prostu przyjść do Szkoły Podstawowej nr 6 w Kałdowie i zapisać się na Mistrzostwa na 15 minut przed rozpoczęciem imprezy.

2 Otwarte Szachowe Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 6 im. Jana Kochanowskiego w Malborku odbędą się 21 marca 2019 r. o godzinie 12:00, przy ulicy Tczewskiej 13 (Kałdowo).

Serdecznie zapraszamy uczniów wraz z opiekunami! Koniecznie przyjdźcie!

Info i foto: Marek Dackiewicz Klub Szachowy MCKiE, Mariusz Dudek Szkoła Podstawowa nr 6

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.